Romana English
Harta site Site map
One Stop Sign Shop
Weisspunkt - One Stop Sign Shop
Jobs - Weisspunkt - One Stop Sign Shop
Home > Jobs
Reprezentant vanzari
Descrierea postului:
- dezvoltarea numarului de clienti;
- realizarea targetului minim de vanzari lunar;
- intocmirea de rapoarte zilnice de vanzari si a oricaror altor rapoarte solicitate;
Cerinte:
- studii superioare;
- 2 ani experienta in vanzari;
- permis conducere - categoria B (+);
Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu: negociabil
- la salariul lunar se adauga un comision de 3,5% din valoarea facturata fara TVA;
- telefon mobil, benzina sau masina de firma in functie de necesitati;
Muncitor calificat
- contribuie la indeplinirea obiectivelor departamentului de productie ale firmei Weisspunkt, prin executia diverselor lucrari necesare finalizarii materialelor; - debitare, termosudare, masurare, polizare, vopsire, nituire, gaurire, imbracare poliplan, inscriptionare, colare, asamblare, montaj; Cerinte:
- studii medii (liceu);
- 1 - 2 ani experienta in domeniu;
- salariu: negociabil;
Muncitor necalificat
- contribuie la indeplinirea obiectivelor departamentului de productie ale firmei Weisspunkt, prin executia diverselor lucrari necesare finalizarii materialelor;
In case your education and work experience accomplish our requests for this job, please send your resume to jobs@weisspunkt.ro. Donít forget to mention the position you are applying to.
Titlu stire engleza
Only EUR 59 VAT for roll-up banner
Request a quotation
Rolling prices calculator
Dictionar productie publicitara
Oferta corporate
FTP
Confidentiality rules  |  Terms and conditions  |  Downloads  |  Contact  |  FTP  |  Webmail  |  Links